Людмила Огнєва “З нами Бог і Україна”.

В рамках проекту «ДНК Покровська: в мені історія країни», з  22 вересня по 22 жовтня 2017 року, у Покровській центральній міській  бібліотеці ім Т.Г. Шевченка, діє виставка дослідниці історії та орнаментів української вишивки Людмили Огнєвої “З нами Бог і Україна”.

До експозиції увійшли більше 100 вишитих полотен із авторськими орнаментами видатним українцям різних епох, від князів до сьогодення.

Людмила Радіонівна розшукує, вивчає і власноруч відтворює на полотні вишиті мініатюри, візерунки рушників і вишиванок видатних українців.Масштаби виконаної роботи дійсно великі: зібрані вишивки від епохи Київської Русі до подій Майдану і антитерористичної операції. Низка робіт присвячена шістдесятникам, жінкам-політв’язням, подіям чорнобильської трагедії, революції гідності. Експонується також колекція рушників «Подарунки предків», яка відображає орнаменти різних куточків України.

Це не просто техніка вишиття, це не просто зразки вишивок різних регіонів України, це – результат наукової роботи. Це вишита історія України, яку Людмила Радіонівна досліджувала і намагалася відтворити за допомогою української вишивки.

Людмила Огнєва – радіофізик, працювала інженером, програмістом, викладачем. Член Національної спілки журналістів України та Національної спілки народних майстрів України. У 1998–2017 роках очолювала Донецький відділ Союзу українок. Автор більше ніж 45 видань.

У Вас є унікальна можливість торкнутися нашої історії через українську вишивку! Тож запрошуємо Вас ознайомитися з безцінною колекцією, аналогів якої немає у цілому світі, з інформаційним супроводом співробітника Покровського історичного музею!

 

 

2 thoughts on “Людмила Огнєва “З нами Бог і Україна”.

  1. Сповіщення: “Зрозуміти, що таке східна Україна”. На Донеччині зібрали в каталог видатних людей та пам'ятки культури й природи, але не всіх - Вільне р

  2. Сповіщення: "Понять, что такое восточная Украина". В Донецкой области собрали в каталог выдающихся людей, памятники культуры и природы, но не всех -

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s