Проект “Реекспозиція залу «Заселення краю та етнографія» КЗ “Покровський історичний музей” буде підтриманий в рамках партнерської програми “Культура. Туризм. Регіони” Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму!

Дорогі друзі, Раді повідомити Вам прекрасну новину – проєкт, заявником якого є керівник ГО “Патріоти Українського Донбасу” Дмитро Лисенко у партнерстві з музеєм (керівник проєкту директор КЗ “Покровський історичний музей” Ангеліна Рожкова) буде підтриманий в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду , Державного агентства розвитку туризму.

Нагадаємо, Український культурний фонд – державна установа, створена з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір;

Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику в галузі туризму та курортів України.

Ми створили для Вас сторінку музею у Фейсбуці для того, щоб оперативно інформувати про хід реалізації проєкту, бо для нас дуже важлива Ваша думка і, звичайно, підтримка! Тож, будьте з нами завжди на зв’язку, використовуючи посилання https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%97-%D0%9F%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%B9-106827465031092/

Будемо щиро раді отримати зворотній звязок, вислухаємо всі думки та побажання і знайдемо можливість реалізації волонтерської допомоги! Щиро Ваш, Покровський історичний музей)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s