Фотоконкурс «Яскравий світ емоцій»

Кожна мить життя є емоційно забарвленою. Емоції та почуття можна порівняти з палітрою художника, на якій є сотні різних кольорів і відтінків, з тією різницею, що все це розмаїття кольорів передає внутрішній стан людини. У мові є достатньо слів, за допомогою яких можна передати емоції і почуття іншого, але є люди, які можуть робити це за допомогою фотографій.

Якщо Ви вмієте проявляти емоції людини через фото, чи прагнете до цього, пропонуємо Вам прийняти участь в фотоконкурсі «Яскравий світ емоцій», який оголошується в рамках фотофестивалю «Залізняк-fest», присвяченого фотолітописцю нашого краю Марку Залізняку. Прийняти участь у фотоконкурсі можна в період з 2 серпня по 10 вересня цього року. За результатами конкурсу буде сформовано виставку «Яскравий світ емоцій», яку побачать мешканці нашого міста.  

Для цього необхідно надати організаторам фотоконкурсу свої авторські фотографії (формат А4), на яких зафіксовані емоції щастя, радості, здивування, захвату чи інші. Доповніть свою фотографію влучною назвою, аби підсилити ефект від перегляду світлини. В такому випадку Ваші фотографії займуть гідне місце серед інших робіт на виставці, а Ви матимете змогу поборотись за один із призів. Результати фотоконкурсу ми оголосимо під час щорічного фестивалю «Залізняк-fest», який за традицією відбудеться у вересні.

Дізнатися подробиці можна за телефоном 050-880-21-40, Тетяна.

Роботи слід надавати за адресою КЗ «Покровський історичний музей» – м.Покровськ, вул.Європейська, 22.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s