Презентація туристичного маршруту “Вуличками рідного міста”

29 серпня, в День міста та День шахтаря – найулюбленіших свят покровчан, ми привітали Покровськ та його мешканців – працелюбних та активних, ініціативних та позитивних, і офіційно презентували туристичний маршрут “Вуличками рідного міста. Кожна його локація – прояв любові до рідного міста, його історії та культури!

Залізничний вокзал, місце розташування Свято-Миколаївської церкви, “будинок священика”, “будинок Ліпшиця”, «Сінагога», «Будинок аптекаря», «Будинок Казаринова», «Сінематограф Колізей», братська могила воїнів, загиблих у роки Другої Світової війни та місце поховання нацистських солдат у сквері Соборний, Свято-Михайлівський храм, Алея скульптур із каменю «Музика міста», пам’ятник Кирилу Москаленко, будівля ДонНТУ, площа імені Василя Шибанкова – саме з цими об’єктами учасники екскурсії познайомилися ближче і дізналися цікаві факти та історії.

 Згідно із Стратегією економічного розвитку міста Покровська Донецької області до 2030 р., одним із напрямків розвитку громади, є розвиток туризму. Сучасний Покровськ з його неповторним культурним та історичним потенціалом вже насьогодні можна сміливо назвати  одним із культурних центрів Донеччини.

Наше місто, яке виникло як пристанційне селище і зобов’язано своїй появі будівництву Катерининської залізниці.  За історичними мірками воно є достатньо молодим, але має цікаву та насичену визначними подіями історію. На території сучасного Покровська жили неординарні люди та унікальні родини, відбувалися драматичні події та один за одним з’являлись будинки в різних архітектурних стилях. Тож, запрошуємо замовити екскурсію (0505412676, Світлана) та прогулятися вуличками рідного міста разом із нами.

Про презентацію маршруту можна дізнатися більше, ознамившися із статтею за посиланням http://pokrovsk.city/read/articles/article/20268

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s