Виставка патріотичного плакату Юрія Неросліка до Дня захисників і захисниць України.

Напередодні Дня захисників і захисниць України в Покровському історичному музеї сформована виставка сучасного українського плакату, яка була створена учасником бойових дій на Сході України – Юрієм Неросліком.
Художній талант Юрія Неросліка розкрився під час подій на Майдані, а згодом його роботи про героїв ООС стали відомими далеко за межами нашої Батьківщини.

Влітку 2014 року Юрій пішов добровольцем до збройних сил України, де служив у 92-ї бригаді. Отримав бойове хрещення під Іловайськом, був поранений, потрапив до шпиталю з травмою ніг. Після одужання знешкоджував мінні поля та нерозірвані снаряди під містом Щастя. У перервах між бойовими діями і розмінуванням Юрій створював плакати, які піднімали бойовий дух його побратимів. Це було покликанням душі, Юрій не професійний художник. Але опанувавши засоби комп’ютерної графіки, зміг відтворити глибину емоційних переживань у своїх творах, розуміючи що саме плакат насьогодні є найактуальнішим видом мистецтва, спроможним донести до широкого загалу глибину і силу прагнень всіх, хто бореться за нашу країну. І зараз, після демобілізації, кожної вільної хвилини Юрій працює над створенням патріотичних плакатів.

Юрій своїми роботами намагається донести до сердець українців події, які відбуваються на сході Україні. Багато його робіт присвячені саме темі “війни та миру”, підкреслюючи красу української землі, природу, жіночість та мужність захисників України.

Плакати Юрія Неросліка давно вже живуть власним життям: вони поширюються в соцмережах, їх офіційно використовує як ілюстративний матеріал. Виставкові комплекти патріотичних  плакатів Ю. Неросліка волонтери передають до бойових частин, де діють десятки пересувних виставок.

Ознайомитися з представленими плакатами можна буде відвідавши наш музей. Виставка діє з 11.10 до 11.11.2021 року. Ласкаво просимо! 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s