Презентація виставки В.Чорного “З натхненням по життю”

На передодні Дня художника, 8 жовтня, в виставковій залі Покровського історичного музею була презентована персональна виставка картин талановитого художника з Межової Володимира Пантелійовича Чорного під назвою «З натхненням по життю».

На виставці представлено 40 неповторних полотен художника. Серед яких значну частину займають пейзажі рідних та улюблених куточків художника – Дніпропетровщини та України. Роздивляючись картини помічаєш наскільки вдало передані форми, вміло поєднані кольори. На полотна нанесені яскраві фарби, в яких грає життя, радість, спокій душі, все це разом передає красу та велич нашої природи.

На захід завітали справжні шанувальники творчості художника. Адже кожен, хто хоч раз побачив картини Володимира Чорного, не може залишитися байдужим до його картин. Саме тому, на адресу митця лунали тільки добрі слова та побажання творчої наснаги.

Художник  – це людина великої душі. Художник може створити цілий всесвіт сповнений різних емоцій та почуттів. Він може надихнути або допомогти замислитися. Тож користуючись нагодою хочеться привітати всіх художників нашого краю з професійним святом. Ваша творча праця є частинкою національної культури, джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб. Прийміть щирі вітання та вдячність за вірне служіння мистецтву, невтомний творчий пошук та талант, за те, що піднімаєте гідність і збагачуєте  традиції нашого краю.

Всіх шанувальників творчості художника чекаємо на виставці «З натхненням по життю», яка діятиме до 4 листопада.

Переглянути відео з презентації персональної виставки можна за посиланням https://youtu.be/rYWvGdch20k

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s