Увага! Важлива інформація!

Звертаємо Вашу увагу, що згідно із Указом Президента України №64/2022 Про введення воєнного стану в Україні, Указом Президента України №133/2022 від 14.03.2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Постановою КМУ «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій» від 30.10.2013р. №841, Постановою КМУ «Про затвердження Положення про Державний реєстр національного культурного надбання» від 12.08.1992р. №466, ЗУ «Про музей та музейну справу» від 29.06.1995р. №249 (із змінами), Музей зачинений для відвідувачів. Отримати інформацію, яка Вас цікавить, Ви можете, зв’язавшись з нами за допомогою вказаної нижче електронної пошти.

Ми робимо все, що залежить від нас, щоб забезпечити збереження предметів музейного фонду України, займаємося проєктною діяльністю, шукаємо позабюджетні кошти задля можливості продовження роботи згідно статутних завдань. Віримо в Перемогу та в ЗСУ!

Чекаємо того часу, як наш заклад відчинить свої двері та матиме можливість приймати Вас, наші дорогі відвідувачі! Поки що, з урахуванням питань безпеки, ведемо роботу в форматі онлайн в соціальних мережах та месенджерах відділу культури, туризму та ОКС. Посилання на сторінку Facebook https://www.facebook.com/culturapokrovsk.fcbk/about

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s